Loading...

اورژانس اجتماعی بهزیستی و خط 123 در ایام نوروز فعال است

  • شما اینجا هستید:  
  • خانه
  • مطالب سایت
  • خبر
  • اورژانس اجتماعی بهزیستی و خط 123 در ایام نوروز فعال است

اورژانس اجتماعی بهزیستی و خط 123 در ایام نوروز فعال است

مدیر کل بهزیستی استان زنجان گفت: بهزیستی از طریق راه اندازي مرکز اورژانس اجتماعی ،خط تلفن 123 ،خدمات سیار و پایگاههاي اجتماعی آماده ارائه خدمات اجتماعی در ایام تعطیلات نوروزي به آحاد جامعه است.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان زنجان محمد محمدي افزود : :مهم ترین ویژگی ارائه خدمات اجتماعی بهزیستی تخصصی بودن،به موقع و در دسترس بودن این خدمات است تا مردم بتوانند بدون محدودیت زمانی و مکانی از این خدمات بهره مند شوند.
وي افزود : مرکز اورژانس اجتماعی بهزیستی سعی داردبا مداخلات روانی،اجتماعی پیش از مداخلات قضایی و انتظامی در پیشگیري از وقوع جرم و قضا زدایی از بسیاري از معظلات اجتماعی پیشگیري نماید.
این مقام مسئول خاطر نشان کرد: کودك آزاري ،همسر آزاري،زنان آسیب دیده اجتماعی،دختران فراري یا در معرض آسیب،اقدام به خودکشی،کودکان کار،مبتلایان به اختلال هویت،مشاوره هاي خانوادگی و حل اختلافات خانوادگی،مشاوره هاي فردي و...از مهمترین فعالیت هاي اورژانس اجتماعی هستند که در کنار خدمات تخصصی به خانواده ها ارائه می شوند.
مدیر کل بهزیستی استان زنجان با اشاره به خط 123 بهزیستی که بصورت شبانه روزي آماده پاسخگویی و ارجاع به خدمات سیار اورژانس اجتماعی است تصریح نمود:بسیاري از خشونت هاي خانگی و آسیب هاي اجتماعی با مداخله تیم کارشناسی 123 و خدمات سیار مرتفع می گردد.
وي با اشاره به راه اندازي مرکز اورژانس اجتماعی شهرستان طارم که به صورت نمادین توسط معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور در بهمن ماه 96 افتتاح شد افزود : 5 خودرو خدمات سیار در شهرستانهاي زنجان،ابهر،خرمدره ، خدابنده و طارم آماده ارائه خدمات و مداخله در بحران و کمک به افراد آسیب دیده اجتماعی هستند.
وي گفت: بهزیستی استان زنجان از طریق خط تلفن اورژانس اجتماعی 123 ،خدمات سیار ، مراکز مداخله در بحران و پایگاههاي خدمات اجتماعی آماده ارائه خدمات اجتماعی به خانواده ها به صورت 24 ساعت و حتی تعطیلات ایام نوروزي است.
آخرین ویرایش در دوشنبه, 21 اسفند 1396 ساعت 09:53